Szkolenie i egzamin na uprawnienia elektryczne SEP (Gr. 1 )

Centrum Szkolenia Zawodowego UNIWERS w Giżycku zaprasza na: ”Szkolenie przygotowawcze do egzaminu kwalifikacyjnego dla elektryków (uprawnienia SEP)” !!!!!

Celem szkolenia jest zapoznanie z bezpieczną obsługą i eksploatacją urządzeń elektroenergetycznych.Program szkolenia obejmuje zajęcia z tematów ( 10 godz.):

– Zasady i warunki techniczne budowy i działania urządzeń elektrycznych, – Zasady eksploatacji urządzeń i instalacji elektroenergetycznych, – Zasady racjonalnego użytkowania energii elektrycznej, – Wykonywanie prac kontrolno-pomiarowych, elektrycznych pomiarów ochronnych, prac obsługi, konserwacji i napraw, prac montażowych, – Organizacja bezpiecznej pracy przy urządzeniach elektrycznych, – Ratownictwo, – Ochrona przeciwpożarowa.

Zajęcia na szkoleniu poprowadzi wykwalifikowana kadra. Każdy uczestnik po zdaniu egzaminu otrzyma zaświadczenie kwalifikacyjne. Miejsce – Centrum Szkolenia Zawodowego UNIWERS, ul. Wodna 4, 11-500 Giżycko Termin rozpoczęcia szkolenia: 8 lutego 2023r. godz. 16.30 Zgłoszenia na szkolenie prosimy kierować na: Centrum Szkolenia Zawodowego UNIWERS w Giżycku Tel. 87 428 22 76 gizycko@cszuniwers.pl