Centrum Szkolenia Zawodowego Uniwers

Jesteśmy z Wami od ponad 20 lat

Oto nasza historia

Szkolimy już ponad 20 lat.
Skontaktuj się z nami i zapytaj o ofertę dla Twojej firmy.

Kim jesteśmy? Ponad 20 lat temu, w sercu Mazur stworzyliśmy firmę szkoleniową z misją dostarczania wysokiej jakości szkoleń, które będą dostępne dla jak najszerszej grupy odbiorców. Posiadamy oddziały w Ełku oraz Giżycku, gdzie mieści się główna siedziba firmy.

Nasza firma powstała w lipcu 1996 roku. Początkowo objęliśmy działalnością Giżycko i okoliczne miejscowości, jednak na przestrzeni lat rozszerzyliśmy ją na cały obszar Warmii i Mazur. Niezależnie od realizacji inicjatyw lokalnych prowadzimy projekty szkoleniowe dla klientów z całego kraju. Współpracują z nami zarówno Urzędy Pracy jak i firmy, które mają w planach dostarczenie swoim pracownikom najwyższej jakości szkoleń czerpiąc w pełni z uroków ziem Warmii i Mazur.

Centrum Szkolenia Zawodowego Uniwers działa w oparciu o wpis do Ewidencji Szkół i Placówek Niepublicznych oraz wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych w Wojewódzkim Urzędzie Pracy. Nadzór pedagogiczny nad merytoryczną działalnością naszej firmy sprawuje Kuratorium Oświaty.

Proponujemy szeroką gamę szkoleń dostępnych w naszej stałej ofercie jak również rozwiązania szyte na miarę, dopasowane do potrzeb naszych partnerów. Uczestnicy naszych szkoleń to przede wszystkim pracownicy naszych Klientów, słuchacze z wolnego naboru oraz osoby skierowane na szkolenie przez wspomniane wyżej instytucje.

Zapraszamy do kontaktu!

Kontakt

Skontaktuj się z nami i zapytaj o ofertę dla Twojej firmy. W ciągu kilku dni wrócimy do Ciebie z odpowiedzią

Oferta